Vesta Butik Köpek Oteli Rezervasyon Takvimi

İzmir Köpek Eğitimi & Köpek Oteli

İzmir Köpek Eğitimi & Köpek Oteli

Vesta Butik Köpek Oteli Rezervasyon TakvimiRezervasyon takvimimizi daha anlaşılır kılmak adına, dış bir servisten destek almaya başladık. Türkiye'de bir ilk olarak, artık köpek oteli rezervasyonlarınızı online olarak yapabiliyorsunuz.

Pencerenizin sağ tarafındaki "rezervasyon yap" butonuna tıklayarak, ya da aşağıdaki rezervasyon modülünü kullanarak köpeğinizin otelimizde konaklayacağı süreci birkaç adımda yönetebilirsiniz.

Artık köpek otelimize online rezervasyon yapabileceksiniz. Eskisi gibi tek tek kontrol etmeniz gerekmeyecek.

UYARILAR

1. Eğer konaklamasını istediğiniz TEK köpeğiniz varsa modülde "2 köpek" olarak işaretlenmiş alanı "1 köpek" olarak ayarlayınız.

2. Giriş-çıkış tarihlerini ayarladıktan sonra "ara" butonuna basarak ilgili tarihlerde müsait olan odaları görebilir, beğendiğiniz odanın yanındaki "oda sayısı" seçeneğini 1 köpek için 1 oda seçerek aşağıda "rezerve et" butonuna basınız.

3. Açılan yeni sayfaya kendi bilgilerinizi eksiksiz olarak girerek "... odayı ... TL karşılığında rezerve et" butonuna tıklayınız. Sayfamız üzerinden online bir ödeme sistemimiz henüz yok, dolayısıyla butona bastığınızda bizlere "rezervasyon talebiniz" iletilmiş olacak, henüz bir ödeme yapmamış olacaksınız ancak ne kadar ödeme yapacağınızın bilgisi ve rezervasyon onayınız size mail yoluyla bildirilecek.


Error 404

The page you were looking for, could not be found. You may have typed the address incorrectly or you may have used an outdated link.

Go to Homepage